Bleaching

Existuje mnoho důvodů, které vedou k zbarvení zubů. Někdy jsou to vedlejší účinky léků, někdy je důvodem i obyčejná nehoda na houpačce. Často putují barviva, z potravy které prochází našimi ústy, jako je víno, čaj, kafé nebo nikotin, do zubů nebo do existujících výplní. Také jsou častou příčinou kořenové výplně, které mohou barvu zubů ovlivnit.

Ošetřující metody:

1. Zastíněná restaurace kompositní výplní
2. Bleaching
3. Veneers

Bleaching
Zbarvené, ztmavnuté zuby jsou běleny speciálními gely. Gel je buď pomocí speciálního nosiče nanesen zevně na zuby, nebo vnitřně aplikován. K bělení zubu dochází hlavně oxidačními nebo redukčními procesy. Peroxidy se rozpadají na kyslíkové radikály, které putují mezi krystaly skloviny a rozkládají molekuly usazených barviv.

Současné metody dovoluji zuby účinně a efektivně bělit. Odborné ošetření a správný bělící materiál je prioritním požadavkem, na cestě k úspěchu. Z tohoto důvodu by měl Bleaching probíhat pod odbornou kontrolou a ne v domácí samoléčbě.

Polilux akcelerátor PLUS …pro úsměv který září za méně než hodinu!

Profesionální ordinační bělení za dostupnou cenu.

Po velkém úspěchu bělících lamp, byla na trh uvedena lampa LIGHT EXTREME. Tato lampa je vybavena světelným tělem, ve kterém jsou umístěny LED světla. Teplota v nich, na rozdíl od jiných lamp, je stále kontrolována a navíc neustále chlazena. Vlny zabraňují přenášení tepla na ošetřovaný povrch. Neboť, jak jistě víte: při přehřátí živé tkáně může dojít k jejímu sražení. Např. tak jak je tomu u syrového vajíčka položeného na horkou pánev. Podobně se vysráží tkáň ve vitálním zubu a takto přehřátý zub začne hnisat.

Polilux accelarator plus…
…efektivní systém pro krásnější úsměv!

Barva našich zubů je dána sklovinou a dentinem, v průběhu let se mohou projevit estetické barevné nerovnoměrnosti. Nejčastější příčinou skvrn na zubech je konzumace nápojů jako je červené víno, káva, kola, kouření, používání některých léků na bázi tetraciclinu, po úrazech, devitalizaci nebo díky celkovému stárnutí.

Bělení zubů v naší ordinaci je novou inovační možností, na bázi nových vědeckých výzkumů, tak, abychom mohli zaručit pacientům nejlepší estetické výsledky v co nejkratším čase. Tato metodika využívá použití profesionálních bělících gelů na bázi 38% a 37,5% peroxidu vodíku, který se aktivuje velmi rychle díky kombinaci působení LED lampy, která uvolní kyslík. Kyslík, který vniká do zubní struktury, provokuje reakci kyslíku, který rozloží velké molekuly skvrn v menší a tím je zub světlejší a zářivější. Zuby jsou bělejší. Klinické testy, provedené na velkém počtu pacientů, ukázali stupeň vybělení až o 8 tónů (měřitelné na stupnici VITA). Je důležité zdůraznit přítomnost nitrátu draslíku a fluoru uvnitř formule, která minimalizuje možnosti senzibilace zubů.

Ošetření není trvalé, tak jak u všech bělících systémů, (zubní sklovina absorbuje průběhem času barviva z externích činidel, s kterými přijde do kontaktu), ale může být periodicky opakované.

WHITE ACCELERATOR EXTRA SHINE 38%
je určen také probělení devitalizovaných zubů. Profesionální bělení na bázi 38% peroxidu vodíku, pohodlné a jednoduché připravené k okamžitému použití v ordinaci s novou formulí, která garantuje maximální výsledek při jedné návštěvě ordinace.